O nás


JESENICKÉ REALITY - založené roce 2005
Náš tým makléřů s osobním přístupem ke všem klientům, nabízí komplexní realitní služby mezi které patří prodej, koupě nebo pronájem nemovitostí v soukromém vlastnictví, či novostavby developerských projektů. Zdarma vám nabízí právní servis (vypracování smlouvy kupní, návrhu na vklad advokátní úschovu a vklad vlastnického práva do Katastru nemovitostí). Sháníte nemovitosti, které budou zcela vyhovovat vašim představám, nebo prodáváte svůj byt, dům, či pozemek, pak neváhejte a obraťte se s důvěrou na naše slušné, spolehlivé a úspěšné makléře.


 

Firma byla založena panem Smolíkem, povoláním v oboru stavební technik, který Vám odborně zhodnotí a poradí, jak úspěšně, rychle a nejvýhodněji zobchodujete Vaši nemovitost v dané lokalitě. Preferujeme profesionální přístup, korektnost a loajalitu našich makléřů ve spolupráci se zákazníky. Jsme schopni Naším klientům zajistit komplexní realitní služby, mezi které patří prodej, koupě a pronájem nemovitostí v soukromém vlastnictví, či výstavba developerských projektů. Zajistíme právní a finanční servis pro naše zákazníky při prodeji, nákupu, či pronájmu nemovitostí. Vaše nemovitosti nabízíme na nejznámějších webových stránkách v tiskové inzerci, přímým zájemcům z interní databázi a dále spolupracujícím realitním kancelářím v celé České republice.

 

Přijďte k nám nabídnout Vaše nemovitosti, naším bonitním zákazníkům ke koupi, kteří na ně netrpělivě čekají. Velice rádi takový obchod obou stranně zprostředkujeme. Specializujeme se na obchod s nemovitostmi v Praze a jejím okolí v okruhu do 20km. Ale vzhledem ke spolupráci s dalšími realitními kancelářemi, jsme schopni zajistit realizaci obchodního případu dle požadavku klienta v podstatě po celé ČR.

 

Používáme vlastní databázi našich klientů, která úspěšně pomáhá při rychlém vyhledávání a následném spárování kupujících s prodávajícími. Významnou podporou je inzerce na internetu a v největší míře kontakty na osoby, které si Naše firma díky dlouholeté působnosti v tomto regionu vybudovala.

 

Domluvíme se též obstojně cizími jazyky a díky odborné znalosti v oblasti pozemního stavitelství, jsme schopni dobře posoudit tržní cenu, technický stav a povahu nabízené nemovitosti.