Jesenické Reality domy prodej


PRONAJATO
Energetický štítek: G


Prodej Rdinného domu - Praha 4, Krč

U Kčského Nádraží, Praha

28 000 000 Kč Domy Prodej

K prodeji nabízíme prostorný rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, nacházející se ve velmi žádané lokalitě vilové čtvrti Prahy 4 v Krči. K domu přiléhá krásný rovinatý pozemek s možností jeho rozdělení, pro případnou výstavbu dalšího domu.

Celková plocha tří bytů v domě činí nyní 296 m2 s tím, že se nabízí možnost rozšíření dosavadní zastavěné plochy budovy. Současné dispoziční řešení domu má 3 bytové jednotky s výměrami 93 m2, 93 m2 a 110 m2, ale s případnou přístavbou by se rozšířilo o dalších až 10 bytů. Případně v zadní části pozemku je možné postavit samostatný dům o třech bytech s parkováním na vlastním pozemku. Přízemní a podkrovní byt je po kompletní rekonstrukci, byt v prvním patře je byt rekonstruován jen částečně. Nová plastová okna jsou instalována v celé budově včetně nové fasády.

Současný výnos z pronájmů kompletně obsazených stávajících bytových jednotek činí 56.000,-Kč měsíčně. Nemovitost doporučujeme jako velmi zajímavou investiční příležitost.
Vlastník nemovitosti má navrženou studii na přestavbu stávajících bytů v přízemí a v prvním patře na 2x2+kk a 1x3+kk v podkroví a dále dostavba dalších až 5 bytů na pozemku vedle domu.

Je zde vynikající dopravní dostupnost s MHD na Metro Kačerov nebo automobilem na blízký nájezd na Jižní spojku. Samozřejmostí je veškerá občanská vybavenost jako např. obchody, školy, školky a hlavně v blízkosti Thomayerova fakultní nemocnice. Vzhledem k tomu, že se prodává podíl ve společnosti, proto se neplatí daň z nabytí nemovitosti. Prozatím nebyl dodán PENEB, proto uvádíme označení G. Pro více informací, nebo pro případnou prohlídku, volejte makléře, prosím.


Martina Smolíková

Martina Smolíková

Mobilní telefon: 773467004
Email: martinasmolik1@seznam.cz

Kontaktovat