Jesenické Reality domy pronájem


Exkluzivní Vila k pronájmu

Praha 10 Strašnice, Praha

49 500 Kč Domy Pronájem

Nabízíme atraktivní vilu s velkou romantickou zahradou v žádané lokalitě Prahy 10 k pronajmutí.
dům s obytnou cca 220 m2, se nachází v Klidné části rodinných domů a zeleně, na dosah služeb, obchodů a restaurací v pražské čtvrti Strašnice. Rychlé spojení s centrem Prahy, zastávka autobusu k metru Želivského (jedna stanice) vzdálena pouhých pár minut chůze.
Přízemí domu: závětří se vstupy do suterénu a do předsíně, sprcha a WC, prostorná kuchyň se vším příslušenstvím, přilehlý pokojík s balkónem. Rozsáhlý obývací prostor (80 m2) s jídelním koutem, halou s krbem a galerii, přístup k venkovnímu sezení a do zahrady.
Druhé podlaží domu: 3 ložnice (22-22-18.5 m2), terasa 53 m2, koupelna a zvláštní WC, šatna se skříněmi, galerie s pohledem do haly, dále přístup na půdu.
Suterén domu: Samostatný byt 1+1 s příslušenstvím, Prádelna, kotelna, odkládací prostory.,vinný a sklípek, garáž a 2 parkovací místa, vše na vlastním pozemku za oplocením.
Dům lze užívat v kombinaci sídla firmy, kanceláře a zároveň pro bydlení. Vila se pronajímá bez nábytku, pouze se zařízenou kuchyňskou linkou, včetně lednice, pračky, myčky atd.
Volný od února 2016 nebo dle dohody.


Ladislav Smolík

Ladislav Smolík

Mobilní telefon: +420 603 817 319
Email: jesenickereality@seznam.cz

jesenickereality@seznam.cz

Kontaktovat