Jesenické Reality domy pronájem


Exkluzivní Vila k pronájmu

Praha 10 Strašnice, Praha

49 500 Kč Domy Pronájem

Nabízíme atraktivní vilu s velkou romantickou zahradou v žádané lokalitě Prahy 10 k pronajmutí.
dům s obytnou cca 220 m2, se nachází v Klidné části rodinných domů a zeleně, na dosah služeb, obchodů a restaurací v pražské čtvrti Strašnice. Rychlé spojení s centrem Prahy, zastávka autobusu k metru Želivského (jedna stanice) vzdálena pouhých pár minut chůze.
Přízemí domu: závětří se vstupy do suterénu a do předsíně, sprcha a WC, prostorná kuchyň se vším příslušenstvím, přilehlý pokojík s balkónem. Rozsáhlý obývací prostor (80 m2) s jídelním koutem, halou s krbem a galerii, přístup k venkovnímu sezení a do zahrady.
Druhé podlaží domu: 3 ložnice (22-22-18.5 m2), terasa 53 m2, koupelna a zvláštní WC, šatna se skříněmi, galerie s pohledem do haly, dále přístup na půdu.
Suterén domu: Samostatný byt 1+1 s příslušenstvím, Prádelna, kotelna, odkládací prostory.,vinný a sklípek, garáž a 2 parkovací místa, vše na vlastním pozemku za oplocením.
Dům lze užívat v kombinaci sídla firmy, kanceláře a zároveň pro bydlení. Vila se pronajímá bez nábytku, pouze se zařízenou kuchyňskou linkou, včetně lednice, pračky, myčky atd.
Volný od února 2016 nebo dle dohody.